TIKAL EXPRESS + BELIZE  - 4 DENNÍ    / MEXIKO, BELIZE, GUATEMALA / ostrov san pedro                

Tikal Express + BELIZE /OSTROV SAN PEDRO /  (4 denní)     NOVINKA 

 

Unikátní vícedenní zájezd třemi zeměmi za krásami nejznámější a nejdůležitější předkolumbovské památky Guatemaly – Tikal. Pojeďte s námi prozkoumat prastarou historii mayské kultury, vykoupat se v tyrkysových vodách laguny, ochutnat gastronomicky zajímavá jídla místních obyvatel a obdivovat bujnou přírodu deštného pralesa a zažít atmosféru na Belizském karibském ostrově, o kterém zpívala Madona píseń Isla Bonita – San Pedro. Jedná se o jedinečnou příležitost jak zpestřit Vaší návštěvu Mexika o zcela nevšední zážitky v exotice.

Bonus – pohodlný vůz po dobu celého okruhu. Bez přesazování mezi busy, jak je vždy běžné.

1.       Den: Odjezd z Cancunu/Playa Del Carmen/Tulumu v brzkých ranních hodinách, po cestě možnost zakoupení snídaně a kávy. Příjezd do archeologické lokality Chacchoben s unikátně zachovalými pyramidami a rezidenčními komplexy, v nichž v minulosti žila mayská šlechta. Zde je možnost vystoupat na hlavní pyramidu, tzv. Teocalli. Kolem jezera Bacalár, kde se nachází pevnost postavená na obranu proti karibským pirátům, oběd, přejezd přes mexicko-belizské hranice do Belize City do hotýlku uprostřed tropické džungle.

2.       Den: Snídaně. Odjezd z Belize City příjezd do jedné z nejdůležitějších belizských mayských památek Xunantunich. Zde spatříme impozantní pyramidy. Oběd. Přejezd přes hranici do Guatemaly. Ubytování přímo v národním parku Tikal, několik kroků od vstupu do areálu archeologické lokality v El Remate u krásného jezera.

3.       Den: Snídaně. Fascinující návštěva ruin - výstup na nejvyšší pyramidy největšího mayského města Tikal. Návštěva tzv. Ztraceného světa, Hlavního náměstí, Chrámu masek nebo Chrámu Velekněze. V areálu je navíc možné vidět opičky, papoušky nebo nosály. Oběd, a přejezd přes guatemalské hranice do Belize City do hotýlku uprostřed tropické džungle.

4.       Den: Snídaně. Odjezd do přístavu v Belize City, plavba na ostrov San Pedro, karibský ostrov v Belize, hit zpěvačky Madonny – písnička Isla Bonita se proslavil kouzelný ostrov San Pedro. Možnost šnorchlování u korálových utesů, plavba zpět do Belize City a přejezd přes mexické hranice přes Bacalar, ve večerních hodinách. návrat zpět do Tulumu/ Playa del Carmen/Cancunu

 

Informace a rezervace v rubrice: 

 

 

NAPIŠTE NÁM

 

 

 

Zpět na NABÍDKA VÝLETŮ...zde